Zmian nadszedł czas

Zmian nadszedł czas

unnamed

Hej!

Słuchajcie dzisiaj post bardziej informujący. Dlaczego? Szykuje się parę zmian.

Na początku to chcę was przeprosić za tak długą nieobecność. Zaczęła się szkoła we wrześniu, dla mnie to 3 klasa technikum, więc wypadało się pouczyć, poza tym robiłam prawo jazdy i dzisiaj zdałam za 1 razem (tak musiałam się pochwalić). 16 listopada zaczęły mi się praktyki zawodowe i tak jakoś zleciało. No ale przejdźmy do zmian.

SYSTEMATYKA

Dzisiaj na jednej z grup usłyszałam, że nazywanie się blogerem zależy od tego, że się dodaje posty systematycznie. Jednak wiecie co? Mam w głębokim poważaniu takie teksty. Czasem trzeba określić hierarchię wartości i no wybaczcie, ale w natłoku obowiązków + praca, o której nie wspomniałam blog niestety zszedł na dalszy plan. Właśnie dlatego w opisie nie ma kiedy będą dodawane posty. Zrozumcie, że nie jest łatwo pracować,, prowadzić bloga, chodzić do szkoły no i wcześniej robić prawko. Wiem, że wiele osób zawiodłam, ale chcę się poprawić. Przejdźmy zatem do zmian.

NOWA TEMATYKA

Wiele z Was nie wie o tym, że czasem bywam na eventach związanych z You Tubem. Między innymi był to Meet YT 3 i Young Stars on Tour w Krakowie. W czasie tych eventów miałam okazję porozmawiać z paroma znanymi Wam osobami, a niektóre znam jeszcze wcześniej niż zrobiły karierę. I właśnie o tym między innymi będę pisać. Wywiady, reportaże, opowiadania. Wszystko co będę mogła zrobić aby przybliżyć Wam życie You Tube’a. Mam do tego pomoc, a mianowicie moją bff Martę, która równie jak ja się tym interesuje.

ZMIANY, ALE CZY NA DOBRE?

Oczywiście normalnie będę dodawać posty związane z tematyką człowieków, ale pójdę w innym kierunku. Mam możliwości do zrobienia tego w inny sposób, poza tym wiem, że wiele osób nie ma możliwości pojechania na różne imprezy, więc przeczytanie mojego bloga da im szanse wyobrażenia sobie, że tam są.

IDĘ SPAĆ

Słuchajcie, myślę, że rozumiecie już wszystko a tymczasem ja idę spać, bo od rana pracuję i tak w niedzielę. Śpijcie dobrze i niech Wam się śni kto chce :*

DOBRANOC!

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org